whatsapp

Blog Son Yazılar

19-02-2020 tarihinde eklendi.
Piyasada mevcut 5 farklı duvar kağıdı çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar; vinil, tekstil, boyanabilir, kağıt ve tekstil özellikli vinil şeklindedir. Aralarında en çok kullanılan çeşit vinil duvar kağıtlarıdır. Neme ve güneş ışınlarına dayanıklı olan bu ürün, aynı zamanda kolay temizlenebilmektedir.
31-01-2020 tarihinde eklendi.
Poliüretan malzemeden üretilmiş olan saray tavan motifleri malzemesi, bulunduğumuz ortamın tavanına uygulanabilen Osmanlı dönemi motiflerinden esinlenilmiş dekorasyon ürünleridir.
15-01-2020 tarihinde eklendi.
Özellikle evlerimizde ihtiyaç duyduğumuz, ancak sıklıkla vakit geçirdiğimiz iş yerlerimizde; şahsi ofislerimizde veya toplumsal olarak ortak vakit geçirdiğimiz alanlarda aradığımız yeni bir dekorasyon soluğu olarak desenli duvar kağıdı kullanımını örneklendirmemiz yerinde olacaktır.
20-12-2019 tarihinde eklendi.
Mekan aydınlatmalarında kullanılan ana ürünler olan avizeler; dekorasyon dünyasında her geçen gün yenilenen ürün çeşitliliği ve teknolojik gelişmelerle birlikte kendini sürekli yenilese de sabit kalan ve her zaman alıcısı olan bazı temel avize modelleri de bulunmaktadır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.