Sipariş ve Destek 0850 304 42 00
İlgili Alt Kategoriler

  Dikdörtgen Saray Tavan Modelleri

  Sıralama:

   

  Dikdörtgen Saray Tavan Paketleri Nedir?

  Küçük ya da büyük alanlarda, tavanın uygun olduğu her durumda uygulanabilen dikdörtgen saray tavan paketleri; ortamda adeta Osmanlı dönemi havası estirerek farklı bir dekorasyon stili ortaya çıkarmaktadır.

  Tavanlarda yakalanacak farklı dekorasyon uygulamaları için tercih edilen bu tavan modeli, poliüretan malzemeden üretilerek oldukça kolay monte edilebilmektedir. Aynı zamanda koku ve kir tutmayan, silinerek temizlenmeye uygun olan bu malzemeler ister evlerde, ister büyük etkinlik salonlarında, ister ofislerde rahatlıkla kullanılabilir ürünler olarak bilinir.

  Ayrıca bu ürünün pek çok farklı rengi bulunduğu için ortamın genel dekorasyon hatlarına da uyum sağlama problemi de pek bulunmamaktadır. Düz renklerden parıltılı renklere ve desenli seçeneklerine kadar seçilme kriteri bulunan paketler bu konuda oldukça avantajlıdır.

   

  Dikdörtgen Saray Tavan Özellikleri Nelerdir?

  Bu ürünler kesinlikle kanserojen etkisi olan materyallerden üretilmemektedir. İçeriğinde PVC bulunmaz, aynı zamanda bakteri tutucu özelliği de bulunmamaktadır. Kullanım kolaylığı olduğundan her türlü yüzeye rahatlıkla uygulanabilmektedir.

   

  Su geçirmez özelliği olduğundan kolaylıkla ıslak bir şekilde temizlenebilir. Aynı zamanda nemden de etkilenmediğinden ötürü zamanla kabarma, şişme ya da çatlama yapmaz. Hem sıva çekilmiş yüzeylere hem de alçıpan malzeme kullanılan yüzeylere monte edilebilmektedir. Bakım yapılmasına ihtiyaç duymayan dikdörtgen saray tavan paketleri, içerik olarak polimer bir yapıya sahiptir.

   

  Bulunduğu ortam büyük ya da küçük olsun, ses yalıtımı sağlayan bu ürünler nötr bir akustik özelliğe sahip olduğundan ses yalıtımı sağlamaktadır. Farklı çeşit ve modelleri aynı kullanım kolaylığına sahip olduğundan stil olarak her türlü kombinasyona uyum sağlayabilme özelliği bulunmaktadır. Örneklendirecek olursak; yıldız saray tavan, oval saray tavan, kare ve dikdörtgen saray tavan gibi kategorize edilmiş halde satışa sunulmaktadır.

   

  Saray Tavan Montajı Nasıl Uygulanmaktadır?

  Bu ürünler zaten hali hazırda satışa çıkarılırken montaja hazır biçimde tutulduklarından oldukça kolay bir montaj süreci geçirilmektedir. Ekstradan boyanmaya ihtiyaç duymayan saray tavan malzemeleri, yapıştırılma vb. uygulama süreçlerine de sokulmaz. Sadece kenarlarından açılmış dübel noktalarından tavana dübellenebilmektedir. Bu işlem aynı zamanda kolay sökülüp takılmasına da imkan sağlamaktadır.

   

   

  Dekonil Saray Tavan

  Atatürk Mah. İkitelli Cad. No:217/A (Arena Park Avm Karşısında) Küçükçekmece / İstanbul

  0850 304 42 00
  toptan@dekonil.com
     Kategoriler

  Online İşlemler

  E-Bülten Aboneliği
   Sosyal Medya'da Takip Et

  Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

  Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.