Sipariş ve Destek 0850 304 42 00
İlgili Alt Kategoriler

  Varaklı Duvar Kağıtları

  Sıralama:

  Dekoratif Bir Öge Olarak Duvar Kağıdı

  Duvar kağıdı, uygulandığı zeminleri renklendiren, dokulu ve kendine has yapısı ile bulunduğu ortama canlılık getiren bir dekorasyon ürünüdür. Birçok kişi evini özelleştirmek istediğinde duvar kağıtları kullanılır. Ev içerisinde kullanılan duvar kağıtları, çok daha şık bir görüntü yaratmanızı sağlar. Üstelik bu şık görüntüye ulaşmak ne çok zahmetli ne de çok masraflıdır. Duvar yüzeyini de koruyan duvar kağıtları, mekana çok ayrı bir hava katar.

  Üç boyutlu duvar kağıtlarının ortaya çıkması ve kişiye özel duvar kağıdı üretimi sayesinde, daha çok tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Yerel ve ulusal bazda üretimde ithal duvar kağıdı kalitesi yakalanmıştır. Bu sebeple tüketiciler, kalite ya da fiyat kaygısı yaşamadan yerli ürünlere yönelmiştir. Duvar kağıdı modelleri ve bu kağıtlara hakim olan renk tonları her yıl değişmektedir.

  Duvar Kağıdı Kullanmanın Avantajları

  Duvar kağıtları, çoğunlukla kolay temizlenebilir maddelerden yapılırlar. Dolayısı ile oluşan lekeleri ıslak bir bez yardımı ile gidermek oldukça kolaydır. Duvar kağıtları çok çeşitli renk ve dokularda üretilmektedir. Bu sebeple içinize sinen bir model bulmak oldukça kolaydır.

  Her odada farklı türden duvar kağıtları tercih edilebilir. Bu durum evinizde birden fazla yaşam alanı olduğunu vurgulayacaktır. Örneğin çocuk odası duvar kağıdı modelleri daha renkli ve hareketli iken, koridor duvar kağıdı modelleri daha sakin ve dingin renkler içerebilir. Daha ihtişamlı ve şık bir salon istiyorsanız da varaklı duvar kağıdı modelleri sizin için uygun bir tercih olabilir. Bu sayede kendinizi başka bir alanda gibi hissedebilirsiniz.

  • Duvar kağıdı aynı zamanda işlevseldir. Yalnızca göze hitap etmez. Birçok duvar kağıdı hem ses hem de ısı yalıtımı yapabilir.
  • Duvarların bozulmasını önler, bir anlamda koruma kalkanı işlevi görür.
  • Uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Dayanıklıdır.
  • Herhangi bir koku problemi yaratmaz.
  • Ekonomiktir. Küçük bütçelerle evinizde harikalar yaratmaya olanak tanır.
  • Uygulaması oldukça basittir. Hızlı uygulanabilir ve hızlı bir şekilde de sökülebilir.
  • Duvarınıza herhangi bir zarar vermez.
  • Kendi ruhunuza uygun yaşam alanları yaratmanıza olanak tanır. Yaratıcı ruhunuzun ortaya çıkmasını sağlar.

  Eğer eviniz için duvar kağıdıarıyorsanız ve işe nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, 2011 yılından beri müşterilerine kaliteli hizmet sunan Dekonil Saray Tavan’ın internet sitesine göz atabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine ve renk skalasına sahip olan Dekonil Saray Tavan’da aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.

   

  Dekonil Saray Tavan

  Atatürk Mah. İkitelli Cad. No:217/A (Arena Park Avm Karşısında) Küçükçekmece / İstanbul

  0850 304 42 00
  toptan@dekonil.com
     Kategoriler

  Online İşlemler

  E-Bülten Aboneliği
   Sosyal Medya'da Takip Et

  Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

  Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.